Kompleksowe pozycjonowanie, projektowanie i wykonywanie stron internetowych.
Tłumaczenie stron WWW na ponad 40 języków.
Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować nam produkty najwyższej jakości.

Kompleksowa oferta strony internetowej obejmuje:

Usługi świadczone przez bbSoft.pl kierowane są do firm i instytucji (nie obsługujemy osób prywatnych) które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z posiadania profesjonalnie wykonanej strony zgodnej z obowiązującymi standardami W3C są niewymierne. Opracowane przez nas serwisy są schludne i estetyczne, spełniają najnowsze standardy techniczne, podnoszą prestiż firmy, są symbolem powagi i stabilności na rynku.


W ramach zleconej kompleksowej realizacji mogą Państwo otrzymać:

Zaprojektowanie i wykonanie oprawy graficznej na podstawie wybranego projektu wstępnego.

Obecnie posiadamy około 400 projektów wstępnych na bazie których może być zrealizowany projekt strony WWW. Wykonane realizacje są unikalne gdyż wybrany projekt graficzny przerabiamy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb co gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność wykonanych przez nas realizacji.
Wykonanie strony internetowej na bazie zaprojektowanej oprawy graficznej.

Zaprojektowanie i wykonanie poszczególnych podstron strony internetowej w dowolnej ilości zakładek (podstron) . W skład wykonanej strony WWW może wchodzić implementacja systemu do zarządzania treścią edycja na poszczególnych podstronach (tzw. CMS) oraz zamieszczenie dynamicznego formularza kontaktowego lub ofertowego a także implementacja dynamicznej mapy dojazdowej Google. W skład wykonania strony WWW może wchodzić również zamieszczenie dowolnej ilości zdjęć lub innych plików graficznych w możliwością powiększenia poprzez atrakcyjny system wizualny. Łączna ilość materiału tekstowego do zamieszczenia na stronie nie powinna przekraczać 3.000 znaków na podstronę, co daje równowartość około 1 strony maszynopisu zapisanego standardową czcionką, np: dokumenty WORD.
Wykonanie tłumaczenia strony na dowolny wybrany język.

Wykonana strona internetowa może być wielojęzyczna. Dokonujemy tłumaczeń na ponad 40 języków świata. W ramach wykonania proponujemy implementację systemów do obsługi wielojęzycznej oraz dokonanie tłumaczenia na jeden z wybranych języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, rumuński, słowacki, bułgarski, hiszpański, szwedzki, łotewski, litewski, holenderski, ukraiński, białoruski, chorwacki, norweski, duński, węgierski, niderlandzki, włoski, portugalski, serbski, bośniacki, słoweński, grecki, fiński, estoński lub inne na indywidualne zapytanie.
Hosting w dużym Wrocławskim DataCenter.

Wykonana strona internetowa może być umieszczona w naszym wrocławskim DataCenter przydzielając konto Biznes Serwer 1 GB z dowolną ilością kont poczty elektronicznej, dowolną ilością baz SQL oraz dowolną ilością podpiętych własnych domen. Konto Hostingowe jest w ramach kompleksowej realizacji na okres 3 miesięcy nieodpłatnie od dnia zakończenia realizacji strony WWW. Przedłużenie trwania usługi Hostingu odbywa się na zasadach ogólnych.
Domena internetowa.

Wraz z usługą Hostingu dajemy domenę internetową w nazwie serwera za darmo, jako element wyposażenia Hostingu o wybranej nazwie kluczowej. Także w razie potrzeby świadczymy wszystkie formalności związane z rejestracją domeny własnej, o dowolnej wybranej przez Klienta nazwie z końcówką .PL, .COM.PL, .NET.PL, .EWROC.PL, WROCLAW.PL lub inną wolną.
Kopia archiwalna wykonanego serwisu wraz z ustawieniami serwera Hostingowego.

Na zakończenie realizacji Klient otrzymuje kopię archiwum wykonanej strony internetowej wykonaną na płycie CD/DVD i przesłaną pocztą tradycyjną w zabezpieczonym opakowaniu.
Pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce Google.pl.

Ostatnim elementem kompleksowej usługi realizacji strony WWW jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie odbywa się na podstawie oddzielnych umów i może obejmować od 3 do 20 fraz kluczowych wskazanych przez Klienta w okresie 1 miesiąca od chwili ukończenia strony i umieszczenia jej na serwerze hostingowych, pozycjonowanie może być świadczone w ramach kompleksowej obsługi, czyli nieodpłatnie.

WYCENA STRONY INTERNETOWEJ

Posiadanie reprezentatywnej strony internetowej nie jest już rarytasem dla nielicznych firm lecz czynnikiem koniecznym podnoszącym prestiż w gąszczu ofert firm konkurencyjnych. Brak strony internetowej nie daje prawa bytu firmie na polu internetowym, natomiast kiepska lub źle wykonana strona internetowa jest jeszcze gorsza od jej braku ponieważ potrafi zrujnować dobre markę i imię firmy oraz zaprzepaścić dotychczasowy dorobek.
Pozycjonowanie regionalne | Reklama dla firm | Pozycjonowanie stron
Polityka Prywatności | Mapa serwisu | Kontakt | Projektowanie stron