Wdrażanie systemu WordPress i projektowanie stron internetowych

Nasze usługi kierujemy do firm i instytucji, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z posiadania profesjonalnie wykonanej strony są niewymierne. Opracowane przez nas serwisy są zgodne z najnowszymi trendami panującymi w sieci Internet zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym, ułatwiając późniejsze pozycjonowanie. Jest to o tyle istotne, że nawet najlepsza oferta nie przyniesie spodziewanych korzyści, jeśli nie dotrze do adresatów.

Zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest projektowanie i wykonanie strony internetowej na podstawie wybranego projektu wstępnego. Obecnie posiadamy około 400 takich projektów. Stanowią one bazę dla przygotowania indywidualnej strony www – są pomocne w określeniu oczekiwań Klientów. Wykonane realizacje są unikalne, gdyż wybrany projekt graficzny przerabiamy i dostosowujemy do wymagań, co gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność wykonanych przez nas realizacji. W skład wykonanej strony internetowej może wchodzić implementacja systemu do zarządzania treścią na poszczególnych podstronach (systemu CMS) oraz zamieszczenie dynamicznego formularza kontaktowego lub ofertowego. Na stronie zamieszczamy dowolną ilość zdjęć lub innych plików graficznych z możliwością ich powiększenia poprzez atrakcyjny system wizualny.

Wdrożenie strony www opartej o system do zarządzania treścią WordPress

Ze względu na duże zainteresowanie prostym w obsłudze systemem zarządzania treścią – WordPress zajmujemy się także wdrażaniem takiego systemu. W ramach usługi na wskazanym przez Państwa serwerze (hostingu) i pod wskazanym adresem (domenie) możemy uruchomić stronę internetową, którą będziecie Państwo mogli następnie samodzielnie zarządzać: dodając kolejne strony, zmieniając treść, grafikę, modyfikując – w pewnym zakresie – elementy programistyczne.

Jest to idealny system zarówno wtedy, gdy Państwa oferta często się zmienia, jak i wtedy, gdy chcecie wzbogacić stronę blogiem, aby na bieżąco informować swoich klientów, kontrahentów czy po prostu internautów o nowościach związanych np. z Waszą działalnością czy też o rynku, na którym działacie.

Wykonanie tłumaczenia strony na dowolny wybrany język

Państwa strona internetowa może być wielojęzyczna. Współpracujemy z profesjonalnymi biurami tłumaczeń oraz tłumaczami przysięgłymi, specjalizującymi się w przekładach tekstu na ponad 40 języków. Zamówiona u nas strona internetowa może zawierać system do obsługi wielojęzycznej, a przesłany tekst może zostać przetłumaczony na wybrane języki m.in.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, rumuński, słowacki, bułgarski, hiszpański, szwedzki, łotewski, litewski, holenderski, ukraiński, białoruski, chorwacki, norweski, duński, węgierski, niderlandzki, włoski, portugalski, serbski, bośniacki, słoweński, grecki, fiński, estoński.

Hosting w dużym Data Center

Klienci, którym wykonaliśmy stronę internetową mogą skorzystać z nieodpłatnego hostingu przez okres 3 miesięcy, w ramach konta Biznes Serwer 1 GB – na którym może zostać założona dowolna ilość kont poczty elektronicznej, baz SQL oraz może zostać podpięta dowolna ilość własnych domen.

Klienci współpracujący z nami w ramach pozycjonowania otrzymają hosting za darmo przez czas obowiązywania umowy.

Domena internetowa

Wraz z usługą hostingu dajemy domenę internetową w nazwie serwera za darmo (… .ewroc.pl). Także w razie potrzeby pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z rejestracją domeny własnej, o dowolnej wybranej przez Klienta nazwie z końcówką .PL, .COM.PL, .NET.PL, WROCLAW.PL lub inną wolną.

Pozycjonowanie strony

Klienci, którym wykonaliśmy stronę www – w ramach kompleksowej oferty – mogą liczyć także na jej pozycjonowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wiemy jak ważna jest odnajdywalność firmy w sieci.